Публікації
Русская версия | Українська версія
Публікації | Поезія | Проза | Медіатека
Шлях до безсмерття. Книга перша

Ця книжка – спроба автора дати тільки мінімальне загальне уявлення про труди Тих, Хто Знає. Спроба поділитися власним досвідом осягнення тих істин, без усвідомлення яких людиною в повному розумінні цього слова стати неможливо, яких би висот у науці, бізнесі, політиці, ...Шлях до безсмерття. Книга друга

Людство прагне вирішити проблему продовження тривалості життя протягом століть. У найсміливіших, як йому здається мріях, воно шукає еліксир безсмертя. Жити вічно – що може бути більш привабливим, принадним та більш нереальним (знову ж таки, як здається) разом з тим. Але як ...Шлях до безсмертя. Книга 3 (Карма)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Шлях до безсмертя Книга 4 (Єдність Світу і Семеричність)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Шлях до безсмертя Книга 5 (Думка)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Шлях до безсмертя. Книга 6 (Еволюція і Аналогія)

Еволюція. В цьому слові спресовано і приховано стільки, що розкривати і вивчати нам, нинішнім людям, доведеться багато життів, але в цьому полягає і велика радість, радість і велике щастя пізнання, щастя стати не тільки об’єктом, але й активним суб’єктом цього процесу. ...