Початківцям

Шановні відвідувачі сайту!
Вашій увазі пропонується матеріал для початківців. Хай не здасться він занадто спрощеним для тих, хто з Вченням знайомий. Це справа кожного - що, де, коли читати. Ми ж вважаємо, що цей матеріал може бути цікавим і корисним, і особливо для тих, хто тільки підходить до Вчення. При достатній наполегливості і завзятості, хай не з першого прочитання, засвоїти цей матеріал може кожен. І якщо це відбудеться, то і більш складні і об'ємні роботи стануть доступнішими.
Бажаємо успіху і сподіваємося, що колектив засновників і співробітників сайту створював його не дарма.
Русская версия | Українська версія
Публікації | Поезія | Проза | Медіатека
Шлях до безсмертя Книга 8 (Жертва)

Восьма книжечка серії, задуманої автором, присвячується Закону Жертви, про який в попередніх роботах мова вже йшла, але так багатогранно, як зроблена спроба розглянути цю тему тепер, раніше писати не планувалось. Саме по собі поняття жертви і уява про неї настільки ...Шлях до безсмертя Книга 7 (Вільна Воля)

...Все наше життя, кожне втілення як у світі земному, так і життя в Надземному, у будь-якому разі визначається і в величезній мірі залежить від нашої волі чи безвілля, а також від того, куди і як ця воля нас же і направляє. Людину світлу, добру, співстраждальну, моральну і ...Шлях до безсмертя. Книга 6 (Еволюція і Аналогія)

Еволюція. В цьому слові спресовано і приховано стільки, що розкривати і вивчати нам, нинішнім людям, доведеться багато життів, але в цьому полягає і велика радість, радість і велике щастя пізнання, щастя стати не тільки об’єктом, але й активним суб’єктом цього процесу. ...Шлях до безсмертя Книга 5 (Думка)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Шлях до безсмертя Книга 4 (Єдність Світу і Семеричність)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Шлях до безсмертя. Книга 3 (Карма)

В цій книжці автор робить спробу викласти короткий вступ до величезного об’єму Знань, які видані людству в XIX i XX століттях. Завдяки цьому світ розділився на «до» та «після». Справа в тому, що ці Знання до їх широкого оприлюднення були відомі лише декільком високим ...Страница 1 из 2612345...1020...Последняя »